niedziela, 19 maja 2019

Z płyty boiska 256


Jak już wspomniałem doszło dzisiaj do derbowego pojedynku pomiędzy: LKS Ładna- LUKS Skrzyszów. To był bardzo ważny mecz dla obu zespołów. Ładna w przypadku zwycięstwa bardzo przybliży się do gry w Okręgówce w przyszłym sezonie. Porażka Skrzyszowa bardzo im skomplikuje i tak już trudną sytuację. Już wiemy, że to gospodarze zapewnili sobie względny spokój wygrywając 2:0. Sytuacja Skrzyszowa jest nie do pozazdroszczenia, jednak ciągle jeszcze nie beznadziejna. To drużyna z charakterem i na pewno będzie walczyć do samego końca.
Tym bardziej, że na dzisiaj tak naprawdę nikt nie wie, ile zespołów spadnie. Jak przystało na Derby był to bardzo dobry i emocjonujący mecz. Świetna i wyrównana pierwsza połowa.

Druga to nadal bardzo twarda gra, w której nikt nie chciał odpuścić. Jednak to gospodarze uzyskali lekką przewagę zdobywając bramkę. Gdy uczynili to po raz drugi raczej było już jasne, że tego meczu nie przegrają. Zawodnicy ze Skrzyszowa nie zamierzali się poddawać i nadal trwała szybka i coraz bardziej zaostrzająca się gra, która dla jednego z zawodników gości zakończyła się jego wykluczeniem (czerwona kartka). Od razu nadmienię, że całkowicie zasłużona. Bardzo licznie zgromadzona publiczność bez wątpienia wyszła z zawodów zadowolona. Ta kibicująca gospodarzom i ta bezstronna na pewno. Trzeba uczciwie przyznać, że to gospodarze mieli więcej okazji do zdobycia bramki i wygrali całkiem zasłużenie. Sędziowanie na bardzo dobrym poziomie. Dobrze się stało, że na taki mecz desygnowana została tak doświadczona trójka arbitrów. Podziękowanie dla obu zespołów za dobre widowisko i gratulacje dla zawodników gospodarzy za odniesione zwycięstwo. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz