sobota, 3 lutego 2018

Zimowe Granie z TAP

Wziąłem dzisiaj udział w Halowym Turnieju w kategorii Młodzików "ZIMOWE GRANIE z TAP-2018". Organizatorem była Tarnowska Akademia Piłkarska. W zawodach udział wzięło 8 zespołów ( MUKS TAP- Skrzyszovia Skrzyszów- Wisłoka Dębica- Sandecja Nowy Sącz - Westovia Tarnów - Okocimski Brzesko - Rzemieślnik Pilzno oraz Słowacka drużyna FK Svit ). Doskonale zorganizowany i przeprowadzony Turniej. Mecze może nie stały na wysokim poziomie ale były bardzo wyrównane. O wynikach typu 10:4 nie było mowy, więc szkoleniowo spełnił swój cel niemal wzorcowo. Zwycięzcą Turnieju została ekipa "Rzemieślnika" Pilzno. Ta wygrana nie przyszła łatwo, bowiem o zwycięstwie zdecydowały rzuty karne.

Drugim finalistą był zespół "Okocimskiego" Brzesko. Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary a najlepsi zawodnicy z każdej ekipy pamiątkowe statuetki. Nagrodzono również  wszystkich trenerów. Do wygrania był także voucher na sumę 500 złotych. Do losowania przystąpili kapitanowie wszystkich zespołów. Jako pierwszy kopertę otworzył kapitan zwycięskiej drużyny i pozbawił wszystkich uczestników dalszych emocji, wzbudzając tym samym duży aplauz. To się chyba nazywa fart. Zgarnęli wszystko co było do wzięcia i pojechali w drogę powrotną do Pilzna. Gratuluję organizatorom wspaniałej imprezy a wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji w duchu FAIR-PLAY. Zwykle piszę coś na koniec o sędziowaniu. Tym razem powiem tak. Nie przeszkadzali. Właśnie zakończył się konkurs skoków w Willingen. Kto wygrał?  Norweg. Polacy znakomici. Kamil pewnie nie chciał wygrać, bo mogłoby się to zakończyć uruchomieniem 8 artykułu.
 

5 komentarzy:

 1. Z tego co widzę na zdjeciach to nie byli sędziowie tylko osoba/y z koszulka sedzia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dlatego napisałem coś o sędziowaniu a nie o sędziach. To trenerzy, ale radzili sobie całkiem dobrze. Powiem więcej. Nawet lepiej niż nie jeden sędzia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znawca piłki i wszystkiego co nią związane - wykształcenie : murarz .Proszę Pana Panie Henryku o powstrzymanie się od komenarza.

   Usuń
  2. Znawca piłki i wszystkiego co nią związane - wykształcenie : murarz .Proszę Pana Panie Henryku o powstrzymanie się od komenarza.

   Usuń
 3. Dziękuję za komentarz. Z każdego można coś pozytywnego wysnuć. Zwłaszcza dzisiaj w Środę Popielcową, gdzie posypaliśmy głowy popiołem. Raz jeszcze dziękuję.

  OdpowiedzUsuń