wtorek, 2 października 2018

Z płyty boiska 212


Piłka nożna to także piłka młodzieżowa. Poniedziałek, dobra pora i bardzo dobra pogoda sprawiła, że pojechałem na mecz Juniorów do Szynwałdu. Dzisiejszym rywalem był solidny zespół MUKS TAP Tarnów. Zapowiadał się ciekawy pojedynek. Były to interesujące zawody. Była twarda walka o każdą piłkę, dużo biegania, ale również sporo niedokładności. Myślę, że obaj trenerzy też tak do końca nie są zadowoleni z gry swoich zawodników. Wygrali goście 3 : 1, ale gospodarze przy odrobinie szczęścia nie musieli tego meczu przegrać. Przy stanie 2 : 1 dla gości, to gospodarze mieli minimum dwie znakomite okazje do zdobycia bramki. Zabrakło bardzo niewiele. Jak to zwykle w piłce bywa, zamiast remisu czy nawet prowadzenia zrobiło się po chwili 3:1.
Gospodarze do samego końca bardzo ambitnie walczyli o zmianę wyniku, ale bez powodzenia. Murawa do gry przygotowana bardzo dobrze. Dzisiejszy mecz prowadziła doświadczona trójka arbitrów i robiła to bardzo dobrze. 

Trudno nie wspomnieć chociażby jednym zdaniem wspaniałego sukcesu naszej reprezentacji w piłce siatkowej. Zdobycie tytułu Mistrzów Świata to wyczyn wręcz niewyobrażalny a jego obrona to wyczyn kosmiczny. Co można powiedzieć. Gratulujemy i dziękujemy. Piękny prezent na 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę.   
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza