niedziela, 16 lipca 2017

Coś o polityce...

Nie sposób nie odnieść się do ostatnich wydarzeń politycznych. Nie można udawać, że polityka nas nie interesuje. To demagogia. Polityczność to troska o dobro wspólne. Nikt z nas nie może powiedzieć, że ja w politykę nie wchodzę, to oni rządzą. Czysta bzdura. Odpowiadamy za to jak rządzą, i musimy uczynić wszystko, co w naszych możliwościach, aby rządzili dobrze. Wręcz trzeba starać się jak najpełniej uczestniczyć w życiu politycznym. W miarę na bieżąco śledzę obrady Komisji ds Amber Gol, Komisji Weryfikacyjnej ds Nieruchomości czy wizyty Prezydenta Trumpa w Polsce. To co widzę i słyszę poraża. Polska rzeczywiście była państwem teoretycznym.

Czy nadal będzie takim państwem okaże się po zakończeniu dochodzeń. Wykładnikiem tego będzie kto pójdzie siedzieć, kto straci majątek. Mam obawy, czy aby znowu po wielkim szumie wszystko nie zostanie po staremu. Były Premier Polskiego Rządu Pan Tusk mówi, że Polska to nienormalność. Pani Komisarz Bieńkowska pyta, jak można żyć za 5 czy 6 tysięcy? Prezes Sądu Najwyższego dodaje, że za 10 tysięcy to można przeżyć najwyżej na prowincji. Jak do tego dołożyć jeszcze poziom intelektualny liderów PO, Nowoczesnej czy PSL-u  z ostatnim wybrykiem totalnego idioty z totalnej idiotycznej opozycji który publicznie mówi, że „Beatę Szydło mógłby zastąpić jego kot”, to pokazuje skalę głupoty jaka opanowała to środowisko. To nie jest najgorsze. Najgorsze jest to, że mają ciągle wielu zwolenników. Kim są ci zwolennicy? Jednego jestem pewien w 100%. To oglądacze i słuchacze TVN-u, który obrzydza wszystko co polskie. Aby być uczciwy muszę jednak przyznać, że obecne wiadomości w TVP także zaczynają powoli budzić niechęć. Wszystko w nich takie ładne, takie cacy. 

Normalny człowiek pomimo nawet wielkich różnic nigdy nie odniesie się do innego człowieka w taki sposób ( tym bardziej do Premiera Rządu ). Gdyby mój syn tak postąpił, nakazał bym mu zmianę nazwiska. Inną sprawą jest fakt, że ten obślizły typ spod ciemnej gwiazdy powinien być całkowicie wyeliminowany z polityki ( nawet na szczeblu sołectwa ). Tego chorego układu, tych umysłowo upośledzonych polityków bronią ludzie z naszej tak zwanej elity. No cóż. Takie mamy te elyty. Strach pomyśleć co im jeszcze strzeli do łbów. Na zachodzie pedalstwo, lesbijstwo wręcz kwitnie. Na porządku dziennym narkotyki, eutanazja, aborcja. Dewianci co rusz otrzymują nowe prawa. Trzymaj się PiS-ie, Grupo Wyszehradzka i wszyscy normalni ludzie, żyjący w normalnych związkach kobiety i mężczyzny, wychowujący dzieci, uczciwie pracujący. Niewielka grupa chorych umysłowo ludzi nie może tak ogromnej większości narzucać swoich poglądów i zachowań. My mamy tylko obowiązek udostępnić im dostęp do lekarzy specjalistów.

Migracja. Co mnie przeraża i ogromnie niepokoi to fakt, że niektórzy księża, prezydenci miast i inni ci bardziej światli wyrywają się ochoczo z propozycją przyjmowania emigrantów zarobkowych ze Syrii, Iraku, Afganistanu czy Afryki. Nakazują nam wręcz przyjmowanie do naszych domów ludzi z innej kultury, innej wiary doskonale wiedząc, że prowadzi to do wielu tragedii. Do czego to doprowadziło widzimy niemal każdego dnia. Ilu Europejczyków zapłaciło życiem kiedy Pani Merkel wypowiedziała słowo – zapraszamy. Co dnia zamachy, gwałty. Tego chcemy w Polsce? Na szczęście mamy dobry Rząd. Na szczęście są inne kraje, które podzielają  nasze stanowisko i co jeszcze ważniejsze ciągle ich przybywa. Aby tylko doszło do rozpadu tego euro-kołchozu. Ja nie chcę tego ich „dobrobytu”. Wolę żyć w kraju biedniejszym ale normalnym.  Za kilka czy kilkanaście lat co mądrzejsi będą uciekać z zachodu na wschód aż miło. Przyszłość należy do Europy Środkowo-Wschodniej. Unii Europejskiej marzy się bolszewicki folwark, bez narodowości, tożsamości, korzeni i historii. Folwark odmóżdżonych bezwolnych niewolników, posłusznych i łatwych w sterowaniu. Do forsowania tej wizji w Polsce doskonale służy im TVN i Gazeta Wyborcza.

Wizyta Prezydenta USA w Polsce Donalda Trumpa. Wielka historia pisze się na naszych oczach. Piękna i owocna wizyta. Z radością i dumą słuchało się przemówienia Pana Prezydenta USA. Ten człowiek przez te dwadzieścia minut zrobił więcej dla naszego kraju niż wszyscy politycy wzięci do kupy przez ostatnich kilka dekad. Żal serce ściska, że mało kto z Polaków potrafi tak pięknie wypowiadać się o naszym narodzie czy o Bogu. Podobnym był ŚP Pan Prezydent Lech Kaczyński. Pan Prezydent Trump już na stałe wpisał się w naszą historię. I tym razem wielu osiłków z wiadomych mediów doszukuje się dziury w całym węsząc i szydząc z kogo i czego tylko się da. Nic im to nie da. Ich czas powoli się kończy. 

Trochę szkoda, że obecna władza tyle czasu poświęca na walkę z tą totalną opozycją. Cios za cios, oko za oko. Nieustanne wypominanie sobie win, zaniedbań, zaniechań. Kto jest lepszy, uczciwszy, mądrzejszy? Macie demokratyczny mandat do rządzenia. Róbcie swoje a ocenę pozostawcie wyborcom. Z przykrością to mówię, ale już nie rozumiem tych miesięcznic smoleńskich. To tylko i wyłącznie pożywka dla wielu hien i szansa na zadymy. Na grób najbliższych osób także można pojechać bez eskorty, blasku świateł, kamer i fleszy. Wszyscy potraciliśmy dzieci, matki, ojców. Jeżeli jednak ktoś robi coś legalnie to dlaczego mu w tym przeszkadzać. To nieludzkie. Na koniec. Rząd wprowadza nowe ustawy. Ostatnia to ta reformująca sądownictwo. Wreszcie! Totalna opozycja podnosi larum. Czy wy nie wiecie, że obecny Rząd robi to dla was. Już wkrótce przejmiecie władzę znowu na dekadę a może i na kilka, więc odsadzicie wszystkie stanowiska swoimi ludźmi. Skąd ta panika? Jesteście przerażonymi waszą obecną nieciekawą sytuacją frustratami i tyle w temacie.Jak można dokonać zamachu w demokratycznym państwie na organ powołany do życia w głębokiej komunie a na dodatek urągający wszelkim zasadom demokracji i samej Konstytucji? Brawo Rząd!A może już się poddajecie wiedząc, że władzy już nigdy nie odzyskacie? Jeżeli PiS znowu nie rozsadzi się sam od wewnątrz, to jest to niestety dla was możliwe.     


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz