wtorek, 25 lipca 2017

Z płyty boiska 122

Wypoczywając w jednym z ulubionych miejsc ( Krościenku nad Dunajcem, Hotel Crosna Spa ) miałem okazję i przyjemność uczestniczyć w całodniowych zajęciach Tarnowskiej Akademii Piłkarskiej przebywającej na tygodniowym obozie w Krościenku właśnie w pięknie położonym Hotelu Alexia. Był to bardzo intensywny, doskonale zorganizowany czas. Po śniadaniu udaliśmy się na zdobycie Bryjarki oraz Bereśnika. Dokonaliśmy tego bez większego trudu. Przy pięknej pogodzie mogliśmy podziwiać wspaniałe widoki z Tatrami włącznie. Obiad, krótki odpoczynek i wyjazd na trening. Tym razem do Szczawnicy na "Orlika". 1,5 godzinne bardzo interesujące, urozmaicone zajęcia niemal przy szumie płynącego obok Grajcarka minęły bardzo szybko. Powrót do Hotelu, kolacja i po przerwie udaliśmy się na Stadion "Sokolicy" Krościenko.

Zajęcia typowo zabawowe były zwieńczeniem tego bardzo interesującego dnia. Niestety nie mogłem zostać dłużej. Piszę niestety gdyż jak wynika z harmonogramu każdy dzień przyniesie coś nowego. Być może udam się na ostatni dzień obozu, który także zapowiada się bardzo ciekawie. Może wtedy otrzymam od Kierownika obozu pełne zaliczenie? Mogę sobie tylko pomarzyć. Nie ma takiej opcji.
Nawet będąc na urlopie nie da się całkowicie zapomnieć o pracy. Szczególnie w tym trudnym momencie. Rozbicie struktur, powrót do powiększonych rozgrywek, bardzo istotnych zmianach w regulaminie rozgrywek i ciągły brak konkretnych decyzji, co dalej? To wszystko nie napawa optymizmem na przyszłość. Zostawiłem tam kawał swojego zdrowia, stąd zainteresowanie tym wszystkim nawet w trakcie wypoczynku. Dla niektórych to tylko piłka nożna. Przejściowy okres aby zyskać popularność czy jakieś inne osobiste cele. Dla innych to całe życie i aż piłka nożna.


  

        

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz